Kontakti

Spoznajte našo ekipo sodelavk in sodelavcev, ki skrbi za to, da bo vaša izkušnja naših izobraževalnih programov res kakovostna in prijetna. 

 

Elka Sabadin

Elka Sabadin

Informacijska pisarna

Tel.: +386 (0)5/61-280-00
GSM: 040 469 316
info@lu-koper.si

Marta Umer

Marta Umer

Referat za osnovno in srednje šole

Tel.: +386 (0)5/61-280-01
referat@lu-koper.si

Darja Škorjanc Braico

Darja Škorjanc Braico

Vodja izobraževanja

Tel.: +386 (0)5/61-280-02
darja.braico@lu-koper.si

Petra Verbič

Petra Verbič

Vodja izobraževanja, svetovalka ISIO

Tel.: +386 (0)5/61-280-06
GSM: 040 469 521
petra.verbic@lu-koper.si
isio@lu-koper.si

Andreja Jakomin

Andreja Jakomin

Vodja izobraževanja

Tel.: +386 (0)5/61-280-12
andreja.jakomin@lu-koper.si

Tina Mržek

Tina Mržek

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-05
GSM: 040 283 010
tina.mrzek@lu-koper.si

Nada Čupković

Nada Čupković

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-15
GSM: 040 855 795
nada.cupkovic@lu-koper.si

Leonida Brezovec

Leonida Brezovec

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-13
GSM: 040 469 318
leonida.brezovec@lu-koper.si

Ksenija Zečević

Ksenija Zečević

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-11
GSM: 030 337 857
ksenija.zecevic@lu-koper.si

Tina Rožac

Tina Rožac

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-14
GSM: 040 689 962
tina.rozac@lu-koper.si

Kristina Debernardi

Kristina Debernardi

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5/61-280-16
kristina.debernardi@lu-koper.si

Tamara Kemper

Tamara Kemper

Organizatorka izobraževanja odraslih

Tel.: +386 (0)5 612 80 18
GSM: 040 825 381
tamara.kemper@lu-koper.si

Andreja Furlan Miklobušec

Andreja Furlan Miklobušec

Samostojna strokovna delavka

Tel.: +386 (0)5 612 80 19
GSM: 040 794 712
andreja.furlan@lu-koper.si

 

Branko Vuga

Branko Vuga

Mentor v središču za samostojno učenje

GSM: 040 825 382
branko.vuga@lu-koper.si

Iris Dragar

Iris Dragar

Tajništvo

Tel.: +386 (05)/61-280-09
tajnistvo@lu-koper.si

Nada Kolar

Nada Kolar

Administracija

Tel.: +386 (05)/61-280-10
nada.kolar@lu-koper.si

Alenka Cencič

Alenka Cencič

Računovodstvo

Tel.: +386 (05)/61-280-07
racunovodstvo@lu-koper.si

Kristina Udovič Kocjančič

Kristina Udovič Kocjančič

Direktorica

Tel.: +386 (05)/61-280-03
kristina.udovic@lu-koper.si

Informacije glede obiska Središča za samostojno učenje:

Središče za samostojno učenje

Središče za samostojno učenje

Tel.: +386 (05)/61-280-17
ss.ucenje@lu-koper.si

Za nas je nepogrešljiv še:

Darij Olenik

Darij Olenik

Računalniški mojster in učitelj računalništva

Vidite sebe kot del naše ekipe? Morebitna prosta delovna mesta redno objavljamo na tem mestu.

Dostopnost